گروه صنعتی جدیکار توزین با در دست داشتن پرسنلی با تجربه و متخصص در زمینه ساخت تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی توزین با پشتوانه بیش از 40 سال تجربه در طراحی و ساخت باسکولهای ثابت و متحرک آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.گروه صنعتی جدیکار توزین فعالیت تولیدی و تجاری خود را از سال 1359 آغاز نمود.موضوع فعالیت این گروه صنعتی تولید سیستم های توزین و سنجش می باشد.
کارخانجات تولیدی این گروه صنعتی شامل سالن شماره 1 واحد تولید باسکولهای مکانیکی ،سالن شماره 2 واحد تولید باسکولهای الکترونیکی (باسکولت و کفه ای )و سالن شماره 3 تولید باسکول جاده ای با سازه های بتنی و فلزی می باشد که با فضایی متشکل از 6000 متر مربع و استفاده از آخرین تکنولوژی جهت تولید باسکولهای سنگین در ایران فعالیت دارد.

واحد طراحی و مهندسی جدیکارتوزین با استفاده از طراحان و متخصصین نیازهای خاص جدیکارتوزین را بررسی و طرح‌های لازم را پس از مطابقت با استانداردهای روز دنیا به واحد تولید ارائه می نماید.
واحد فروش و خدمات پس ازفروش جدیکار توزین متشکل از کارشناسان مجرب و زنجیره گسترده نمایندگی‌های فروش در سراسر ایران آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان می باشد.

کلیه محصولات بر اساس استانداردهای OIML و با مجوز ساخت از اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران انجام می شود

در کل محصولات شامل 3 گروه می باشد :
• باسکول متحرک مکانیک با ظرفیت 50کیلوگرم تا 1000کیلوگرم
• باسکولت متحرک الکترونیک با ظرفیت 100 کیلوگرم تا 5000 کیلوگرم
• باسکول ثابت و همکف با ظرفیت 10 تا 60 تن

هر آنچه که ما تحت عنوان سیستمهای توزین (باسکول) تولید می کنیم ، بر خواسته از نیاز مصرف کنندگان این سیستمها می باشد .
هم اکنون افتخار ما این است که سیستمهای تولیدی این گروه صنعتی در بسیاری از مراکز تجاری ، صنعتی و خدماتی بطور گسترده توزیع شده و در بیشتر نقاط کشور ، مورد بهره برداری عملیاتی می باشند.

 

 

صنایع باسکول سازی جدیکارتوزین با بیش از 40 سال سابقه درخشان در خدمت شما مشتری گرامی می باشد